GNT TEKSTİL

Kaliteden ödün vermeden, zamanında ve doğru şekilde teslim… İşte GNT Tekstil olarak kuruluşumuzdan itibaren gerek idari gerekse üretim personeli olarak benimsediğimiz, asla ödün vermeyeceğimiz üç temel kavram.. İşte bu nedenledir ki, dünya çapında ün yapmış firmalara rahatlıkla hizmet verebilmekteyiz.

Bu bilinçle 1998 yılında 40 kişiyle İzmir’de kurulan GNT Tekstil, bugüne gelindiğine ekibini 300 kişiye çıkarmıştır. Deneyimli kadrosu, yeniliklere açık yaklaşımıyla tekstil sektöründe kendini kanıtlamıştır. Yeni kurulduğu zamanların heyecan ve dinamizmini yılların tecrübesiyle birleştirip yoluna devam etmektedir.

2016 yılında kendi markasının yönetimi ve pazarlama faaliyetlerini yönetmek amacıyla kurduğu Ganet S.r.l. firmasıyla kendini geliştirmeye devam etmektedir.

ŞİRKET PROFİLİ

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
VE ÇEVRE

Geleceğin, bugünkü duyarlılıklarla yaşanabileceğine inanıyoruz. Tüm GNT ailesi olarak, her anlamda insan ve çevre sağlığına duyarlı hareket ediyoruz. Bu duyarlılık en önemli şirket ilkelerinden biri olarak daima bizimle olacak.SERTİFİKALARIMIZ

ISO 9001:2015

Kalite Yönetim Sistemi; bir kuruluşun müşterilerinin gereksinimlerine, yasal ve mevzuat şartlarına uygun ürünler temin edebilme yeterliliğine sahip olduğunu, müşteri memnuniyetini sürekli artırmakta olduğunu gösterebilmek için sahip olması gereken şartları belirler.

 

 


Detaylı Bilgi

ISO/IEC 27001:2013

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi; müşterilerin bilgilerinin doğru saklanması, yedeklenmesi, güvenli ve izinli ulaşılabilirliğinin sağlanması, 3. tarafların bu bilgilere izinsiz ulaşmasının engellenmesi, kısacası organizasyona ve müşterilerine ait tüm bilgi ve dokümanların güvenliğini sağlayan Uluslar arası bir Yönetim Sistemi Standartıdır.


Detaylı Bilgi

ISO 45001:2018

iş sağlığı ve güvenliği Yönetim Sistemi; iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinin kuruluşların genel stratejileri ile uyumlu olarak sistematik bir şekilde ele alınıp sürekli iyileştirme yaklaşımı çerçevesinde çözümlenmesi için bir araçtır.


Detaylı Bilgi

ISO 14001

GNT TEKSTİL yasal mevzuata uygun olarak ilgili NACE kodunu da baz alarak belirlenmiş olup, yönetim sistemleri kapsamında faaliyetlerimiz göz önünde bulundurularak tanımlanmıştır.

“Erkek, Kadın, Çocuk Dış Giyim Tekstil, Konfeksiyon ve Triko Mamüllerinin Tasarımı ve İmalatı; Toptan ve Perakende Ticareti, İthalatı, İhracatı ve Pazarlaması; Gümrük, Dış Ticaret, Üretim, Lojistik, Yönetim ve İdari Organizasyon Faaliyetleri”dir.

Çevre Yönetim sistemi gereği kapsam tüm ilgili tarafların erişimine web sayfamız üzerinden açılmıştır.


Detaylı Bilgi

SEDEX SERTİFİKASI

GNT TEKSTİL BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. nin misyonunu destekleyen küresel tedarik zincirinde sorumlu bir organizasyondur.

Parma Reklam HizmetleriGONET