ENTEGRE YÖNETİM SİSTEM POLİTİKASI

GNT TEKSTİL BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak kapsamımız; ““Erkek, Kadın, Çocuk Dış Giyim Tekstil, Konfeksiyon ve Triko Mamüllerinin İmalatı; Toptan ve Perakende Ticareti, İthalatı, İhracatı ve Pazarlaması; Gümrük, Dış Ticaret, Üretim, Lojistik, Yönetim ve İdari Organizasyon Faaliyetleri” dir.

Müşteri şartlarını karşılamak sureti ile müşteri memnuniyetini artırmak için kalite ve çevre yönetim sisteminin oluşturulması, uygulanması ve etkinliğinin iyileştirilmesinde proses yaklaşımının benimsenmesini teşvik etmekteyiz.

Faaliyetlerimizi; uluslararası ve ulusal standartlara ve yasalara uygun olarak gerçekleştirmek politikamızın esasıdır. Bu standartların ve yasaların bize yol gösterdiği inancındayız.

GNT Tekstil olarak çevreyi, geleceğimiz olarak görüyoruz; bu yüzden bizden sonraki nesillere kaliteli, yaşanabilir ve en önemlisi sürdürülebilir bir dünya bırakmak için çevrenin en iyi şekilde korunması gerektiğine inanıyoruz.

Bu amaçla; tesislerimizde oluşan atıkları kaynağında azaltmak ve oluşan atıklarımızı mümkün olduğunca geri kazanımını sağlamak; sürekli iyileştirme çalışmaları ile doğal kaynak kullanımını minimize etmeyi hedeflemekteyiz.

Taşeron/alt işverenlerimiz ve tedarikçilerimiz ile iş birliği içinde sisteme uygun ve gelişebilir olmasını amaçlamaktayız.

Tüm çalışanlarımızla birlikte bu politikanın gerekliliklerini; kalite yönetim prensipleri ve çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek için çalışanlarımıza ve yatırımlarımıza sürekli devam edeceğimizi taahhüt ederiz.

 

VERSAND TEKSTİL TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. nin misyonunu destekleyen Kalite Politikası;

Tüm VERSAND TEKSTİL TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları olarak;

Son kullanıcıya varana dek müşterimiz konumundaki herkesin, mevcut ve gelecekteki istek ve ihtiyaçlarını mümkün olan en üst seviyede karşılayacak kalitede ürün ve hizmeti:

VERSAND TEKSTİL üst yönetimi olarak oluşturulan kalite yönetim sistemi sürekli olarak gözden geçirilmekte ve iyileştirilmektedir.


Parma Reklam HizmetleriGONET